5gen altoriaus modifikavimas (papildomi elektros lizdai)

Kad Civic smagiau riedėtų...

5gen altoriaus modifikavimas (papildomi elektros lizdai)

Postby JDM666 » Wed Dec 30, 2015 3:50 am

Kadangi vasara labai trūko elektros lizdų gps'ui, go pro kamerai ir telefonui pakrauti, o be to gavau altoriu kuris buvo be stalčių, tai nusprendžiau vieną tuščią ertmę išnaudoti elektros lizdams (žinoma buvo galima nusipirkti adapterį keliems laidams sujungti į orginalu lizdą, bet taip butu buvę tiesiog neidomu :wink: )
Image


Priemones ir medžiagos kurias naudojau:
Automobiliniai elektros lizdai (pirkau šrote)
Plasmasės lapas (pagrindas lizdams įtvirtinti)
Siaurapjūklis
Drėlė
3 dydžio gražtas ir 22 dydžio plunksna
Klijai (pats naudojau dviejų komponentu)
Stickers bombingas :facepalm: (fantazijos reikalas)
Švitrinis popierius
Nefrasas (nebutinai)
Kniedės 3.0x6
Kniediklis
Fiškutės laidams
Kembrikas
Lituoklis su lydmetaliu
Image
Taip pat įsidėjau migtuką šviečiantiems posukiams įjungti/išjungti tam kad nešviestu tada kai jų neteikia, o tik vakare išlindus į miestą ar atvažiavus į spot'ą 8)
Image

Taigi pirmiausia išsiardžiau altorių. Teko išgrežti dvi kniedes esančias šonuose (foto)
Image
Tuomet viršutinio stalčiuko rėmo kiekviename kampe išsigrežiau po skilute trečio dydžio gražtu kadangi naudojau 3x6 kniedes
Image

Tada pagal rėmelio išmatavimus išsipjoviau plasmasės gabalą į kurį tvirtinsis lizdai ir mygtukas ir pridėjas prie rėmelio pieštuku iš vidinės pusės atsižymejau skylutes tvirtinimui kurias prieš tai padariau ir žinoma jas išgrežiau.
Rezultatas
Image
Image
Uždėjas dangtelį pieštuku ant plasmasės apsivedžiau konturus, kad galėčiau išgaudyti centra kur stovės lizdai, jog nebutu taip kad vienas aukščiau kitas žemiau ir atsižymėjau vietas kur jie stovės įbesdamas taškiuką, kad pradedant grežti plunksnelė neslidinėtu is atsistotu į reikiama vietą.
Jei kas nežinot štai kaip atrodo plunksnelė :roll:
Image
Rezultatas
Image
Image
Išsikirpau reikiama kieki plevelės ir prieš klijuojant, kad geriau liptu paviršiu pašiaušiau švitriniu popierium, užapvalinau kampus ir nuriebalinau nefrasu. Beje rekomenduoju nefrasą kaip priemonę tepaluotiems yrankiams valyti ir t.t.
Image


Image
Image
Image
Iš kitos pusės liztus įtvirtinau viska apliejas storu kliju sluoksniu skamba ir atrodo gan vaikiškai, bet pajudinus viskas laikosi pakankamai tvirtai ir nei kiek nejuda.
Image
Apžiurėjas ar viskas ok priekniedijau plasmase prie altoriaus rėmo ir tas dvi šonines kniedes kurias reikėjo išgrežt norint išardyt altorių.
Image
Galiausiai ant lizdo laido galu užmoviau fiškes, kad butu patogiau pajungti ar atjungti laidus norint išimti altorių.
Nežinas ar kas nors taip daro, bet kad laidas iš fiškės neišsitrauktu uždėjau po lašeli lydmetalio galvoju gal patikimiau taip :scratch: ir aptraukiau kembriku.
Image
GALUTINIS REZULTATAS
Image
Kas liečia stickers bombinga tai as nesubrendes ir dar lyg tyčia užmačiau su japoniška tematika. Šiaip realybei atrodo gerai rezultatu esu patenkintas, draugai irgi sake kad gud. :thumbright:
User avatar
JDM666
carburettor (A92)
 
Posts: 13
Joined: Thu Feb 12, 2015 11:49 pm
Location: Panevezys

Return to Modifikavimas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron