Pagrindinės forumo taisyklės

Prašome prieš vartant forumą persiskaityti taisykles

Pagrindinės forumo taisyklės

Postby Kaksht » Thu Nov 25, 2010 12:57 am

Pagrindinės forumo taisyklės

- Naujai kuriamos temos privalo būti sukurtos konkrečią temą atitinkančioje skiltyje. Vartotojai prieš tam tikroje skiltyje kuriant temą privalo būti perskaitę konkrečios skilties taisykles. Vartotojai, sukūrę temą tam netinkančioje skiltyje gali būti įspėti. Nusižengimui pasikartojus, vartotojas be įspėjimo gali būti šalinamas nuo forumo.
- Forumo vartotojų pranešimai turi būti pagarbūs kitų vartotojų atžvilgiu. Įžeidinėjimas, tyčiojimasis ir panašūs veiksmai nebus toleruojami ir ves įspėjimo / arba šalinimo nuo forumo.
- Vartotojai prašomi nevaidinti "pogrindinių moderatorių". Vartotojas, pastebėjęs bendrų forumo ar tam tikros skilties taisyklių pažeidimą, privalo apie tai informuoti forumo administratorius ir moderatorius. Tam tikslui kiekvienas vartotojo pranešimas dešinės pusės viršuje turi specialią funkciją (šauktukas). Nemokykite vartotojų, atsakydami į taisyklėms nusižengimą turintį pranešimą. Ikyrūs "pogrindiniai moderatoriai" bus įspėjami.
- Forumo vartotojai privalo suprasti, kad šis forumas yra skirtas plačiai auditorijai, todėl bet koks įžeidžiančio turinio, nuotraukų, konteksto pranešimas gali būti trinamas be papildomo įspėjimo. Pranešimo autorius tokiu atveju yra įspėjamas ar šalinamas nuo forumo.
- Forumo vartotojai privalo gerbti kitų vartotojų, svetainių, forumų ir pan. pateiktos medžiagos nuosavybės teises. Mežiagos naudojimas, pažeidžiantis tikrojo autoriaus teises yra netoleruojamas. Toks pranešimas gali būti trinamas be papildomo įspėjimo.
- Vartotojų pranešimai turi būti nuoseklūs ir aiškūs, patekti aiškia lietuvių kalba, naudojant pagrindinius skyrybos ženklus. Perdėtas "emotions" iconų naudojimas, bereikalingas teksto spalvinimas, ryškinimas, bereikalingas manipuliavimas šrifto dydžiu yra netoleruojami. Kuriant naujas temas, temos pavadinime yra griežtai draudžiama naudoti CAPS LOCK funkciją, trigubus šauktukus ir pan. Vartotojai, sąmoningai nesilaikantys šių reikalavimų gali būti įspėjami arba šalinami nuo forumo.
- Vartotojai, kurdami naują temą, privalo gerai apgalvoti temos pavadinimą, atspindintį pirmojo pranešimo turinį ir bendrąją problemą. Netaisyklingai formuojamo pavadinimo pvz.: "Padėkit!", "Sugedo automobilis", "Nerandu problemos", "Nutiko bėda" ir pan. Taisyklingai formuojamo temos pavadinimo pvz.: "Rytais sunkiai vedasi automobilis", "Alkūninio indėklų keitimas", "Stabdžių kaladėlių pasirinkimas" ir pan.
- "Spam'as" (reklamavimas, šiukšlinimas) negali būti pateisinamas jokiomis aplinkybės ir yra griežtai netoleruojamas. Nusižengusių vartotojų pranešimas yra šalinamas be papildomo įspėjimo. Vartotojas yra įspėjamas arba šalinamas nuo forumo.
- Administratoriai ir moderatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu koreguoti, perkelti, trinti temos, pranešimo turinį, prieš tai neįspėję jo autoriaus.
- Aukščiau išdėstytos taisyklės taip pat yra taikomos ir siunčiant "PM" (privati žinutė).

Parašai

- Vartotojų parašai negali turėti daugiau nei 4 eilutės teksto ir / ar 1 paveiksliuko, kurio dydis negali viršyti 60px aukščio ir 480 pločio (60 x 480 MAX) bei 10 KB užimamos vietos diske. Vartotojas, paraše turintis minėto dydžio paveiksliuką, papildomai gali turėti tik vieną mažo dydžio teksto eilutę. Vartotojai, kurių paveiksliuko aukštis neviršija 30px aukščio, gali turėti tris mažo dydžio teksto eilutes arba dvi normalaus dydžio teksto eilutes. Animuoti paveiksliukai yra draudžiami.
- Tekstui ir paveiksliukams, esantiems vartotojo paraše galioja tos pačios taisyklės, išdėstytos bendrose forumo taisyklėse.
- Administratoriai ir moderatoriai gali be perspėjimo panaikinti visą vartotojo parašo turinį bei parašo autorių įspėti / ar šalinti nuo forumo.

Avatarai

- Vartotojai gali naudotis "Avatar'ais" (asmeninio profilio paveiksliukai). "Avatar'o" Dydis negali viršyti 120px aukščio ir 150px pločio ir 30 KB užimamos vietos diske. Animuotų paveiksliukų naudojimas, taip pat kaip ir įžeidžiančių paveiksliukų naudojimas yra draudžiami.
- Vartotojų yra prašoma naudoti savo pačių automobilių nuotraukas (jei tik yra galimybė). Kitu atveju, galimas ir kitoko turinio "avatar'as".
- "Avatar'ams" galioja tos pačios bendros forumo taisyklės (negali būti jokio įžeidžiančio, reklamuojančio ar autorines teises pažeidžiančio turinio ir pan.).
- Administratoriai ir moderatoriai pasilieka teises be papildomo perspėjimo panaikinti vartotojo "Avatar'ą" ir įspėti / pašalinti nuo forumo taiskles pažeidusį vartotoją.

Politika

- Vartotojui, turinčiam tris įspėjimus trijų mėnesių laikotarpyje, ketvirtas įspėjimas yra tolygus šalinimui nuo forumo. Administratoriai ir moderatoriai taip pat pasilieka teisę vartotoją, grubiai pažeidūsį bendras forumo taisykles, ar tam tikros skilties taisykles, šalinti nuo forumo be papildomo įspėjimo.
- Gavus įspėjimą ir ginčas dėl jo su forumo administracija iškart prives prie sekančio įspėjimo.
- Betkoks bandymas "apeiti" nušalinimą nuo forumo (pvz.: kito vartotojo sąskaitos sukūrimas) yra griežtai draudžiamas.
- Šalinimas nuo forumo galimas trumpajam laikotarpiui, ilgajam laikotarpiui ir visam likusiam laikotarpiui. Vartotojo šalinimas nuo forumo ilgajam laikotarpiui yra kraštutinė priemonė ir taikoma tik grubiem ir sąmoningiem nusižengimam.
Civic EK3 2000 D15Z6 - gone.
Civic EU8 2003 D16V1 SE Exec. - daily.
http://josil.co.uk
User avatar
Kaksht
Klubo Narys
Klubo Narys
 
Posts: 1181
Joined: Wed Aug 20, 2008 1:52 pm
Location: UK

Return to Taisyklės ir pranešimai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron