Honda Civic 5Gen EG4

Visa info apie jusu auto ...

Re: Honda Civic 5Gen EG4

Postby civico » Wed Sep 13, 2017 2:52 pm

Sveiki visi. Senai ka berasiau . :D
Taigi . susprogdinau varikli testuodamas ir programuodamas .. :(
Esu pats kaltas kadangi nemaniau kad orginalus galvos varstai gali neatlaikyti .
Taigi bloko sriegiai buvo isplesti , bet seip nieko kito nenutiko :D
planuoju persregti bloko sriegius is m10 i m12 . ir tekintis tokias spilkas. ka manot ?
civico
Dual carburettor (A92)

Postby hemi » Wed Sep 13, 2017 3:29 pm

civico wrote:Sveiki visi. Senai ka berasiau . :D
Taigi . susprogdinau varikli testuodamas ir programuodamas .. :(
Esu pats kaltas kadangi nemaniau kad orginalus galvos varstai gali neatlaikyti .
Taigi bloko sriegiai buvo isplesti , bet seip nieko kito nenutiko :D
planuoju persregti bloko sriegius is m10 i m12 . ir tekintis tokias spilkas. ka manot ?

Na tekintis ne opcija vien del to kad smeiges turi buti specialiai apdirbtos, kad nesitemptu ir netruktu. Variantas ieskoti smeigiu ar varztu nuo kokio dyzelinio variklio ir pagal juos pergrezt ir sriegt bloka.
EH1 K24A3
EK3 D15Z6
XE10 2JZ-GE
hemi
Klubo Narys
Klubo Narys

Postby civico » Wed Sep 13, 2017 10:42 pm

Na taip . Nera net kalbos kad jas tekint is kokio paprasto metalo . Ideja butu nuvaziuot i metalo lauza ir issukineki po varsta is variklio kol rasciau butent tai ko ieskau. Nors ir dabar zinau kad betots opel vectra 1.9 varstai m12 yra tik del ilgumo neaisku .
civico
Dual carburettor (A92)

Postby Teodoras » Wed Sep 13, 2017 10:50 pm

TDS'o tinka varztai ir nauji nera brangus :) As saviskiui isgirdes, kiek kainuotu isdidint skyles, nusprendziau ieskot ir bandyt gamintis, bet ant galo vis tiek su ARP uzsibaige viskas :D Ramiau kazkaip su gerais varztais.
eg4
Teodoras
Full Injection (A95)

Postby civico » Thu Sep 14, 2017 1:06 am

na taip bet esu girdejes buna kad tie varstai truksta verziant galva :o o kadangi dar mano brolis uzsiima tekinimo ,frezavimo ,slifavimo darbais tai man nebus jokiu problemu .. tiesiog manau kad galima pasigamint daug geresnius varztus panaudojant orginalu didesnio diametro varstus negu pirkti aftermarketus kurie galbut yra geri o gal ir ne.
civico
Dual carburettor (A92)

Postby Teodoras » Thu Sep 14, 2017 1:07 pm

Na del ARP kokybes maziausiai abejoju :) Kai pasiziuri su kokiais build'ais juos naudoja, tai visi klausimai dingsta :D Del tekinimo teko dometis, tai sako, kad kamazo varztai yra nesveiko metalo ir geriausia ale is ju bandyt daryt.
eg4
Teodoras
Full Injection (A95)

Postby civico » Sat Sep 16, 2017 12:25 am

Teodoras wrote:Na del ARP kokybes maziausiai abejoju :) Kai pasiziuri su kokiais build'ais juos naudoja, tai visi klausimai dingsta :D Del tekinimo teko dometis, tai sako, kad kamazo varztai yra nesveiko metalo ir geriausia ale is ju bandyt daryt.

Radau varstus is bmw 320d ten jie yra m12 1.5 zingsnis 141 arba 147 ilgumo . o orginalus d16 yra m10 1.25 zingsnis 140 ilgumo .. jie yra is dizelio ir dar storesni tai turetu buti gerai. ziuresim kaip cia iseis jai nieko gero neiseis tada reiks kita bloka ziuretis :)
civico
Dual carburettor (A92)

Previous

Return to Garažas