EJ2 by SirM

Visa info apie jusu auto ...

EJ2 by SirM

Postby SirM » Sat Sep 08, 2018 3:55 pm

Labas,

Pradėsiu nuo istorijos kaip ši kupė atsirado pas mane. Senai šiaip svajojau apie civicą, sulaukęs paauglystės realiai, kai mašinos pradėjo tapti gyvenimo dalimi. Traukė sedanas, bet labiausiai norėjau kupės, niekad nenustoju žavėtis bendra jos charakteristika ligi šiol. 2018 žiemą, sausio galas, autogidą naršau ir užmatau juodą kupe už juokingą sumą. Skaitau aprašymą. D15B7, naujas akumuliatorius, kėbulas gan gerai iššsilaikęs, kažkur dingsta antifryzas, mašiną stovėjus kažkur pusantrų metų, žėminančios spyruoklės. Aišku, A/C nėra, cuz why not. Galvoju nu reik griebt kaipnors. Tėvus kol įkalbinau, lavoną turėjau tuo metu, Mazda 323F 1.8, tą tiesioginę prasme lavonų lavonas, kurį pardaviau už juokingus 140e, vasaros gale radau autogido skelbime už 700 :facepalm:.Back to D civic. Po kelių savaičių įkalbinau tėvus kad reik imt kol yra. Vasario 18 su tėvu nuvarom apžėt, lauke koks -10, seilė varv, nepamenu kada taip grožėjaus mašina. :D Priplota prie žemės, sniegą nusivaliau, atidarom kapotą. Apsinešę viskas purvais. Sportinis oro filtras kaip nenaujiena. Prijungiam klemas, sėdu, vedu. Iš puse pasukimo. O dar tas N1 bakelio garsas. Plačiai šypsojaus :D Pravažiau biški, labai patiko. Patikrinau kėbulą dar, vienas minusiuks tik kad arkos špakliuotos ir kėbulas prašosi labai poliravimo, nu realesnis variantas perdažymo bet tas nebėda. Ok, po savaitės atvarom su tralu, kol ant tralo užvarėm, teko pavargt, taspats kaip ir nuvaryt nuo tralo. :D Namo kelionė buv tikrai neperjaukiausia žinant kad lauke -15 tuo metu buv, kelias gan slidus, o už manęs tempiama svajonė. :D

Image
25 dieną vakare jau stovėjo kieme ir tadaaa prasidėjo gražumai. Užvedu, aspukos nuo 1k iki 2k gražiai labai ir tolygiai, šokinėja, galvoju wat. :bounce: Einu į internetą skaityt kas gal būt ir vis dažniausiai išmetė kad galvos tarpinei amen. 3 dienas buvo labai nejaukios nes galvoju kad konkretu š pasiemiau. Nuvariau iki savo servizo kuriam dirbu, pakėlem ant kelto, dugnas labaaai gražus, aišku yra rudelių bet nekiauras :bounce: . Žiūriu varv antifryzas, greit nuleidžiu mašiną kad įlipt užgesint, pakėliam vėl. Pro pagr. diržo apsauga viskas varvėjo tai padarėm išvada kad vandens pompai amen ir pasiteisino. Nuo širdies visa našta nukrito. :D :D Nu ką, namučio greit kol variklis neperkaito. Pastačiau į kiemą ir the rest is history. Šiek tiek fotkių

Variklio skyrius prieš valymą.
Image

Po valymo
Image

Technikinė buvo pravaryta už mėnesio ir 2 dienų, per tą laiką buvo padaryta nemažai darbų.

• Pakeista vandens pompa su pagrindiniu diržu.
Image
• Pakeisti tepalai su tepalo filtru.
• Pravalyti abu priekiniai suportai, pakeistos kaladėlės.
• Pakeista dešinės pusės granatos guma.
• Nupirkta oro filtro dežė kartu su oro filtru.
• Pakeistos žvakės.
• Pakeistos visos 4 spyruoklės į orginalias.
• Pritvirtintas bamperis, posparniai.
• Mažojoje šakėje gale[pataisaikyt jei ne taip ją vadinu] pakeista įvorė į kurią tvirtinas amortizatorius.
• Pravalytą oro sklendė su FITV.
• Pravalyta aušinimo sistema ir kartu pakeistas antifryzas.
• Įmontuotas atskiras garso signalas kadangi org. vaire neveikia nei vienas mygtukas.
• Užpūstos bitumu galinės arkos.
• Vairo stiprintuvo škyvas biški ištiesintas
• Pakeista lempučių ir dar visokiausių smulkmenų.

Kovo 25 pirmas mašinos plovimas kai ji mano rankose.

Image

Kovo 26 varytą tech. apžiūra. Nepraėjau. Trūkumai:

• 5 diržo galinėje sedynėje.
• Ratų veržlių ilgiai per ilgi.[Išėjo už pačio rato]
• Priekyje dešinysis ratas padilęs.

Gryžau, greitai iš Mazdos permečiau diržą, litekus su sveikom padangom ir veržlėm mažom. Kitą dieną varom tech. apžiūrą. Praėjom. Tiek laimės kad baisu :D Iškart ratų suvedimą daryt kuriam buvau užsiregistravęs iš anksto. Ir į mokykląąą :D Vienas draugelis tik težinojo apie šitą paslėpta projektuką. Iki šiandienos praredėjau apie 4100km, bėdų jokių, apart to kad kai keitėm gumą granatos, blogai užviksavom granatą ant pusašio, tai atsikabino po 150km gal, nuvalgė tik patį galiuką šlicų, daugiau darbų kaip ir nebuvo. Spėjau nusprogdint akumą tai teko naują nusipirkt. :D Tepalo nevalgo NĖ LAŠO, kas labiausiai nustebino. :bounce:

Planai:

• Diskiniai stabdžiai gale.[Nupirkta, raižyti diskai]
• Aptvarkyti kėbulą
• Mini-me Z6
• Surinkti padorų saloną - porankis, sedynės, kilimėliai, puodelių laikiklis ir šiaip smulkmenos kurios pagerintų buvimą už vairo.

Yra nupirktą dalių kurių foto imesiu. Ieškau šiuo metu porankio, puodelio laikiklio, vairo kokio padoresnio, bei oranžinių posūkių.

Čia jei kam idomu kaip šiuo metu atrodo, 09-08d.

Image
Image

Prieš kokius grubiai tris-keturis mėnesius prigriebiau šituos R16 BBS ratus su Starmax Ice Gripper 850 205/45 2015 vidurio gaminimo padangomis, žieminės. Pokolkas džiaugiuos, sukibimas gan geras.

Šiuo metu tiek :bounce:
Last edited by SirM on Sat Sep 22, 2018 1:40 pm, edited 9 times in total.
SirM
carburettor (A92)
 
Posts: 16
Joined: Thu Mar 01, 2018 3:45 pm

Re: EJ2 by SirM

Postby Johnsonas » Sat Sep 08, 2018 6:55 pm

Sveikas prisijunges! Lauksim tolesniu darbu 8)
User avatar
Johnsonas
Klubo Narys
Klubo Narys
 
Posts: 1056
Joined: Wed Sep 12, 2012 11:34 pm
Location: Kaunas Vilnius

Re: EJ2 by SirM

Postby Kypcia » Sat Sep 08, 2018 10:02 pm

welcome!! man patinka, kad buvo pasirinkta originalios dalys iš modifikuotų (kaip spyruoklės ir filtradėžė), labai malonus akcentas :D sėkmės su darbais :thumbright:
1989 Honda Civic Si EF3
1996 Honda Civic VTi EK4

862247299
User avatar
Kypcia
Dual carburettor (A92)
 
Posts: 138
Joined: Tue Jan 24, 2017 5:39 pm
Location: Vilnius

Re: EJ2 by SirM

Postby SirM » Sun Sep 09, 2018 12:29 am

Kypcia wrote:welcome!! man patinka, kad buvo pasirinkta originalios dalys iš modifikuotų (kaip spyruoklės ir filtradėžė), labai malonus akcentas :D sėkmės su darbais :thumbright:


Pagrindinis šių dalykų faktorius buvo tai jog technikinės nebūčiau praėjęs, bet ir todėl jog nenoriu betkokio mėšlo kišti į mašiną, pvž., vietoi žeminančių spyruoklių geriau pasivažinėsiu su stock kol įsigysiu coilus.
SirM
carburettor (A92)
 
Posts: 16
Joined: Thu Mar 01, 2018 3:45 pm

Re: EJ2 by SirM

Postby SirM » Sun Sep 23, 2018 12:40 am

Šioks toks update

Kairiosios pusės granatos guma keičiau prieš 5mėn+. Neperseniausiai pamačiau kad leidžia tepalą jau, cuz vietoi to kad nuimt granatą tiesiog perpjoviau guma per puse, užmoviau, su Wurth klyjais užklijavau, ir atlaikė ištikrūjų ispūdingai. Dabar nusiemiau granatą, ta progą prasiardžiau ir prasivaliau kapitaliai ir viską susidėjau kaip ridera :D
Image

Toliau po biški yra ruošiamas mini-me. Galvai pilnas kapitalinas padarytas. P28 yra, laidynas variklio yra.
Nusmeliuotas isiurbimo kolektorius bei oro sklendė.

Image
Image

Yra ir ruošiamas galinis diskų swap'as, tiek kėbūlas tvarkomas. Trumpiau, viską po biški, nors logiškiau būtų užsiimt vienu dalykų vienu metu, bet kadangi daug laisvo laiko turiu, plius servise dirbdams pats sau galiu kanors pasidaryt :D
SirM
carburettor (A92)
 
Posts: 16
Joined: Thu Mar 01, 2018 3:45 pm

Re: EJ2 by SirM

Postby -Tadas- » Thu Nov 01, 2018 8:09 pm

Kolkas kaip pradziai viskas labai gerai! ;) Ziuresim, kas is viso to iseis.
VW Bora - daily
EJ9 melynas - "track project"
User avatar
-Tadas-
Full NOS injection (A98)
 
Posts: 3906
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:13 pm
Location: Kaunas

Re: EJ2 by SirM

Postby SirM » Sat Nov 17, 2018 7:02 pm

Update

Nuo paskutinio posto atlikau elemantarius darbus:

Pakeičiau kuro/tepalo/oro filtrą, karterį su tarpinę bei tepalus.
Image
Pakeičiau liambdo zondą[į org.]
Image

Pasikeičiau priekines lemputės į mėlynas, kurios šviečia baltai, +60proc šviesos ryškumo, ištikrūjų neneigsiu, worth the money :D Dar gale isimečiau baltai šviečiančias lemputes numerių apšvietimui.

Toooliau sureguliuoti vožtuvai DU KARTUS kadangi pirmą kartą truputį grybą supjoviau ir po užvedima girdėjos kaip klaksi :facepalm: Antrą kartą visks ok, tik noriu pasidaryti su mažesniais tarpais, t.y šiuo metu šalto variklio tarpai sureguliuoti įsiurbimas 0.20 o išmetimas 0.25, o perreguliuosiu į 0.15 ir 0.20.
Image

Liambdo zondo keitimas tikėjaus turėtų išspręst rieboko mišinio problema. Dėja :( Gal kasnors esat susidūrę ir/ar žinot kokių nors kitų sprendimų šitai bėdai?
Plius, išmetimas burbuliuoja ant šalto labai. Maži pop būn dažnūs, tikėjaus šitą bėda išspręst tūrėjo vožtuvų sureguliavimas beet dėja, pažėsim po trečio karto kaip bus.
Dar išėmiau AC pečiūką, o ten radau grožybių :D Išsipjausčiau iš naujo oro salono filtro forma kad itilptų į tą skylę virš ventiliatoriaus kad bent kažkiek prilaikytų nešvarumus. :D :D
Image
Dar R16 ratus persidažiau juodau cuz kažkiek asmeniškai man gražiau negu senoji spalva, bet tas nudažymas trumpalaikis :D
Image

Dabar laukia dešinės pusašio ėmimas laukan ir žiūrėsiu kaip vidinė granata laikos, nes jau gan ilgą laiką kai šalts variklis, važiuojant iš vietos pirmin/atgal, atleidinėji sankaba ir visą dešinę pusę krato nesveikai, mano spėjimas toks kad tripodo guoliukiai bus jau ant gyvenimo linijos.

IEŠKAU PORANKIO, ORANŽINIŲ POSŪKIŲ. Jei turit šiaip kažką idomesnio pasiūlyt, numeskit į a.ž.
Last edited by SirM on Sat Nov 17, 2018 7:10 pm, edited 1 time in total.
SirM
carburettor (A92)
 
Posts: 16
Joined: Thu Mar 01, 2018 3:45 pm

Re: EJ2 by SirM

Postby britke » Fri Nov 23, 2018 2:59 pm

dėl mišinio degimas gal blogas gali but manau
britke
carburettor (A92)
 
Posts: 6
Joined: Mon Oct 23, 2017 5:38 pm

Re: EJ2 by SirM

Postby Dolphin » Sun Nov 25, 2018 12:50 pm

Labai nuoširdžiai tikiuosi kad kolektorių smėliavai labai gerai užsandarinęs visas skyles. O po smėliavimo viską perėjai rankutėmis, nes kitaip užuojauta...
Project: Red Freaky Thing
viewtopic.php?f=13&t=10529
8-611-trys971trys
Dolphin
Full Turbo Injection (A98)
 
Posts: 1069
Joined: Fri Apr 21, 2006 9:32 pm
Location: Kaunas

Re: EJ2 by SirM

Postby SirM » Sun Nov 25, 2018 3:59 pm

Dolphin wrote:Labai nuoširdžiai tikiuosi kad kolektorių smėliavai labai gerai užsandarinęs visas skyles. O po smėliavimo viską perėjai rankutėmis, nes kitaip užuojauta...


Užuojautos neprireiks. :D Žinau kokios pasekmės galimos ir esu labai aware of that. Planuose yra portinimas, bet prieš tai reikia suodžių labai gerai iškrapštyt iš vidaus.
SirM
carburettor (A92)
 
Posts: 16
Joined: Thu Mar 01, 2018 3:45 pm


Return to Garažas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron