EK4 by Kypcia

Visa info apie jusu auto ...

EK4 by Kypcia

Postby Kypcia » Wed Aug 15, 2018 12:38 am

Sveiki, nepilnametis back at it again, su 115,000km EK4. O buvo taip.

2018-08-06, pirmadienis. Sėdžiu prie kompo ir autopliuso notifikeišionas iššoka. Pažiūriu. 6genas su 118kw. Spidometras raudonas 'n' stuff. OK. Panika. Skambinu duotu numeriu. Moteris. MOTERIS. Net apie VTEC žino. Žodžiu suderinu kad rezervuotų ir mes su mano MVP tėčiu, kuris iš darbo išėjo anksčiau, lekiam į Anykščius tikrai neviršydami greičio ir laikydamiesi visų KET.

Image

Nulėkėm. Pasitiko maloni moteris kuri rezervavo pusantros valandos. Motoras sausut sausutėlis. Rida stebina. Nu visos aplinkybės kaip iš pirikūpo lūpų... Vienintelė problema stabdžiai, bet ne problema už kapeikas... kaina kilo truputį, nes daug telefonu asmenybių sakė, kad per pigiai... och jūs. Savo pinigus ledam ir santaupas iš kalėdų senelio duodu, ir laukiam kol išregins.

Image
Image

Trečiadienį pasiimam žvėrį. Pakeisti tepalai prieš 50km ridos. Stabdžiai gavno, o šiaip labai nice. Pridėjo VTi fanblade ratus, kuriuos iškart užsimoviau ir kitas savaitės dienas jį valiau. Originalus odinis interjeras, originalus magas, daug visko gerai išlaikyto, originalios knygutės, touch-up paint.

Image
Image
Image
Image
Image

Anyways, kas iš jo bus taiiiii kažkoks racer megėjiškas, jaukinsimės vienas kitą ir įgudžius šlifuosiu. Tai va. Dalis jau siūlyt galit :D update soon, stabdžius pamatysit kaip vaikas nemoka daryt :salute:
1989 Honda Civic Si EF3
1996 Honda Civic VTi EK4

862247299
Kypcia
Dual carburettor (A92)

Re: EK4 by Kypcia

Postby t-sport » Wed Aug 15, 2018 8:25 am

Geras pirkinys :salute:
Honda Crx i-VT X2
Honda Civic FK2 Executive
t-sport
Full Turbo Injection (A98)

Postby Blynkinas » Wed Aug 15, 2018 11:50 am

Puikiai! :thumbleft: Jei nepaslaptis, kiek tie skambinetojai tau "pridejo"? :x
EG Ferio
Blynkinas

Postby Kypcia » Wed Aug 15, 2018 12:32 pm

t-sport wrote:Geras pirkinys :salute:

Ačiū, bandžiau ne blogą pirkt :D

Blynkinas wrote:Puikiai! :thumbleft: Jei nepaslaptis, kiek tie skambinetojai tau "pridejo"? :x

Trečdalį originalios sumos, tikrai ne per daugiausiai
1989 Honda Civic Si EF3
1996 Honda Civic VTi EK4

862247299
Kypcia
Dual carburettor (A92)

Postby Kypcia » Thu Aug 30, 2018 1:04 am

Hello visiems. Bandžiau stabdžius daryt. O buvo taip.

Minėjau, kad stabdžiai blogi. Mano logika - juos susitvarkyti. Giminaitis mechanikas siūlo už pigiai viską padaryti? Nah', B. Sakau imsiu pats. Tai diskų ir kaladžių keitimas virto į dviejų savaičių darbą ;D

Pirma nusipirkau stabdžių. TRW visur, išskyrus Ferodo Premium priekinės kaladės. Hm. Ok. Nešdamas stabdžius namo, sudaužau telefoną. Hm. Ok.

Viską išsirenku, lyg ok, nieks nelūžta, gale padėjo Džiza net išsirinkt, nes aš gan žalias kaip tenai su tais rankinio mechanzimais ir etc. :D thanks.

Image

Tada užsimena žmonės kad geriausia būtų persirinkt suportus. Hm. Ok. Jau dalykai kurių tikriausiai nemoku :D bet tada OUTTA NOWHERE išlenda Džiza, mad props to him, kuris padeda juos persirinkti naudojantis oro kompresoriaus būdu, ir negaliu aprašyt kaip vertinu žmones kurie net manęs PASIIMT atvažiuoja kad JIS parodytų kaip perrinkt (tas pats ir Kuciui, keep reading boi). Kebabą aš tau dar vis skoloj, Džiza, nepamirštu.

Image

Pyst pyst, nauji suportai, tada imu ir nusidažau Bernerio antikoroziniu gruntu ir Hammerite dažais.

Image

Gale perrinkinėjimas matau sunkesnis. O reikia, dėdė Džiza taip sakė. Mantelis savo pardavė galinius suportus perrinktus, ir išlenda slalomas rugsėjo 2d. Rukloje kur noriu pagazuot. Reik kažką daryt ;D

Ir mano situacijos gelbėtojas - Kucius. Sutiko man padėti, ir net mane pasiėmė nuo namų... (čia jei nesuprantat, aš be teisių, šiaip važinėčiau pats :D). Perrinkom smagiai, vieną jis, kitą aš, labai kantriai su manim, studentu, elgeisi :D Čia buvo real MVP momentas, nes yra ką veikt tenai. Net nelikau skolingas kebabo. Skanius miksus suvalgėm, ane?

Image

Grįžau. Viskas yra. Reik surinkt. Surinkau. Nesiorina kaip reikia. HMMMM, OKKKK. Pasirodo priekinius suportus skirtingom pusėm sudėjau :D atkeičiu. Viskas lyg OK, bet gale (o kur gi daugiau lol) neatsileidžia rankinis. Nervuojuos vėl :D Bet ne... visgi tik trosą reikėjo atleist :D

Image

Ir po visos šitos kančios - užsidėjau ratus, nuleidau, tada nuleidau mašiną ir...madafakin važiuoja bei, nepatikėsit, stabdo. Ir dar Fast Lap chaliava gautus numerių rėmelius užsidėjau. JuK čIa RaCe PrOjEkTaS.

Image
Image

Tai va. Man šitas auto patinka. Bent važiuoja, cough cough, 4gen'as, cough cough.
1989 Honda Civic Si EF3
1996 Honda Civic VTi EK4

862247299
Kypcia
Dual carburettor (A92)

Postby t-sport » Thu Aug 30, 2018 4:47 pm

Nieko, kita karta visa sitokia procedura eisis geriau :D
Honda Crx i-VT X2
t-sport

Postby Kypcia » Tue Oct 16, 2018 8:55 pm

Tyla forume. Taigi štai ir aš: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
Garsu forume.

Updeitinu kas su ale racecar vyksta! Po stabdžių rehaul buvau Rukloj rugsėjo 2d. - gan seniai, bet paminėt verta. Ačiū, Džiza, už K&N oro filtrą (+ smart resonator delete) ir ačiū Hemiui už vožtuvų reguliavimą. Full stock nieko neįrodžiau, bet still fun buvo, pirmos varžybos.

Image
Image

Tada pamislijau, kad reik modifikeišionų. Kitos Ruklos varžybos ant nosies, taigi per savaitę susiplanavau: pasikeist tepalus su Eneos Sustina 5W40 (ačiū Džiza), dėžės tepalai su Honda MTF, tada dar Honda PSF. Federal 595 RS-R padangos, apynaujės. Aj, ir kadangi race'inam su tėvu kartu - jis netilpo su šalmu į mašiną, tai BIG BOI ačiū Džizai už paskolintą lopšį lig sezono galo, love you, no homo, emilio kebab. Nūūūū ir drąsiai sugalvojau dar Koni Yellow susidėt. AND OH BOY WAS THAT A MISTAKE

Sudėjau priekį. Viskas kaip ir ok, stovi normaliai. Tada einu link galo. Max autizmas nemokėjo išimt amortiko, o išėmus, neturėjau veržlės prisukt Koni, nes ėjo be jos. Tada dar varžtas lūžo, bulgarkė, tas anas, jau nei stock, nei Koni neišvariau į varžybas.

Tada toks prikolas, kai priekis, max aukštį iškėlus Koni, atrodė taip:

Image

Nu ir nėriau depresijon. Bet sugalvojau nulėkt į Anykščius ir Veisiejus - varžybos vėl. Tada davė idėją susidėt bomžus. Nu why not? Tik savaitgaliui susidėsiu, nes Yellowspeed coiloveriai, N.Kiseliovo pagalba, jau on the way. Kucius paskolino spyruokles, Džiza - sriegius, ir ta-dam! It actually works:

Image

Ir tada belieka lėkt į varžybas, pirmos - Anykščiai, šeštadienis, Šerių aerodromas, 1-2 bėgio slalomas. Good experience, nėra wow varžybos, bet man per akis, gavau baranką pasukiot labai dideliu tempu ;D nesikietinau amortikų tik. Nežinau kodėl, pamiršau kiba. Bet padangos ir suspensionas geriau nei stock buvo.

Tiesa, apsilankė originali 15 metų šią mašiną turėjusi buvusi savininkė! Ji buvo happy. It made me happy.

Image
Image

Tada, sekmadienis. Veisiejų kartodromas by Speedy Duo. Trečios ever varžybos, bet manau išliks best ever kuriam laikui. Trasa - ameizing. Organizacija - same. Chebra maloni, daug pažįstamų, visi maloniai bendrauja. Kolona atvarėm, varėniškiai, susikietinau Koni, ir pradėjom varinėt. Rekomenduoju atvaryt!

Image

Buvau jaunių klasėj, tik 2 dalyviai ten buvo. Ėjau prieš 360HP, AWD, DSG Golf R - jaunių klasėj praknisau ant 0,5 sekundės bendroj įskaitoj. Beeeet geriausias laikas mano per visas klases buvo 56 sekundės, o jo - 58 sekundės, so that's a win for me in my book ;D

Image

Tėtis pirmuose važiavimuose paslydo, dėjo bišky į padangas.

Image

Neatsilikau nuo tėvo. Suknisau veidrodį. (aukšti šikanų padangų bokštai, prisglaudžiau per arti)

Image

Tada dar ant viršaus: OPEN važiavime per vėlai stabdžiau, o miške ten pavėsis ir šlapi dygliai - slydau tiesiai per padangas, užstrigau ant traktorinės, reikėjo išstumt. Casualties: lempa, apiplovimo bakelis, liūdna nuotaika. Buferis apgadintas, bet viskas OK - duct tape ir lekiam toliau! Žiauriai geras ūpas buvo po to, don't know how to explain ;D

Image

Image

Image

Image

Tėvas atsako! Sėdo ant padangos kažkur tai. Tiesiog... nurovė bakelį. Wut? ;D

Image

Image

Anyways. Varžybas baigėm stipriai - tėvas padarė geriausią savo laiką 54 sekundes, aš - 56. Tėvas 4th place FWD - not too shabby! Obliuok obliuok sūnau, ateis tėvas su kirviu ir pataisys ;D numetu dar foto:

Image

Image

One of ze best experiences in my uneventful life
Greit postas apie tolimesnius modus, iki sezono galo, ir repairs.
Jei skaitėt, ačiū =]

P.S. laikau Regitros praktinį spalio 30d. - hoping for success
1989 Honda Civic Si EF3
1996 Honda Civic VTi EK4

862247299
Kypcia
Dual carburettor (A92)

Postby t-sport » Tue Oct 16, 2018 11:23 pm

Good good, veiksmo netruksta pas tave :D :thumbright:
Jo maciau kad veisejuos buvo incitendu :D
Honda Crx i-VT X2
t-sport

Postby -Tadas- » Thu Nov 01, 2018 8:42 pm

Gerai cia sita nugriebei, bandziau bendradarbi prigydyt vaziuot jo, bet nepatikejo, o kiek matau, visiskai be reikalo. Smagu matyt, kad naudojamas pagal paskirti :wink:
VW Bora - daily
EJ9 melynas - "track project"
-Tadas-
Full NOS injection (A98)

Postby Kypcia » Tue Nov 20, 2018 1:05 am

aš nežinau ar galima keiktis bet na*ui - beveik pabaigiau rašyt šitam threadui postą, visai neblogą ir katė paspaudė F5, refreshino page (jai šilta miegot ant laptopo, taiii va)

Sveiki, vėlyvi sveikinimai su BNV sezonu. Aš neturiu BNV. Aš turiu AIDS.

Taigi, po Veisiejų užsiėmiau remontu mažu:
-Lempa, po motoriukų kaitaliojimo, įsidėjo nauja.
-Veidrodžio stikliukas pakeistas su mamos brangaus feno pagalba, kuriuo ji pasinaudojo kaip ginklu prieš mane, nes jį išpurvinau (ironiška, ar ne?)
-Tėtis sugalvojo fake lip iš izoliacijos padaryt, kad nesimatytų bamperio atskėlimo. Smartboi.
-Pas hemį, kurį jau tikriausiai užknisau savo Hondom, pakeistas pagr. diržas ir įtempėjas, all Nippon stuff, thanks Kuciui už dalis. Dar užkabino stock EK4 išmetimą, tik išpjovė katalyzą.

Image

Image

Ir, pagaliau, susivokiau. Koni mane biesina. Mantelio tikrai reikėjo paklausyt. Taigi...
Pam papapapapapapapapaaaaaaaaam!
Yellowspeed coilai, Nerkos pagalba!
dėl kietumo, anal health: 0, bet... malonu. no homo.

Image

Ir, spalio 27d. nuvarėm į varžybas Alytuj - pasisukiojimas aikštelėn. Išmokau elgtis su rankiniu, bet hydro reiks ateity, manau. Kadangi gimtadienis spalio 28d. - aš dalyvavau jauniuose, ir paėmiau 2nd. Aplenkė tik BMW compactas, bet aj, nesilyginu tokion aikštelėn :D
Tėvas varė iš dūšios. Geri laikai, būtų top5, jei ne bazės klaida iš susivervinimo, kad pastrigo vienoj vietoj :D Man dar toli iki jo, kelias sekundes atsilieku :D

Image

tėvo run videkas, nes nemėgstu kelt per daug į savo jūtūbą

Na, ir tada manęs išskėstom rankom ir piniginėm laukė Regitra. Pasiskaitęs, kad 47% išlaiko first try - užsirezervavau 30EUR kitam laikymui. To my surprise - BAC, teisės yra. Ir kažkaip tikėjaus daugiau hype, nes laukiau nuo pat EF įsigijimo :D

Prasukau gal 500km su VTi visokiuose touge, aišku, neviršydamas leistino greičio limito.

Pirmi savarankiški haneriai. Graudžiai gražu. Ach, ta jaunystė.

Image

Na ir pastatėm šitą monstrah lapkričio 10d. žiemos miegui.

Image

Tei va.
1989 Honda Civic Si EF3
1996 Honda Civic VTi EK4

862247299
Kypcia
Dual carburettor (A92)

Postby Nerka/muzzle » Tue Nov 20, 2018 9:23 am

man rods aš tau irgi sakiau, kad nemėtyk pinigų ir iškart pirk gerus coiloverius :P

beje, smagu matyti, kad veiksmas verda, spėju per žiemą veiksmo nesumažės :D
K-SWAP EG-EK-DC-EP-FN|dalys|darbai
JDM HONDA parts by request
#YELLOW IS FASTER
Nerka/muzzle
Full NOS injection (A98)

Postby Kypcia » Tue Nov 20, 2018 4:31 pm

Nerka/muzzle wrote:beje, smagu matyti, kad veiksmas verda, spėju per žiemą veiksmo nesumažės :D

Nežinau, kaip bus. Tikriausiai rinksiu tik dalis, nes jis pastatytas "storage" garaže ;( darbo garažas namie, o ten EF :D
1989 Honda Civic Si EF3
1996 Honda Civic VTi EK4

862247299
Kypcia
Dual carburettor (A92)

Postby t-sport » Tue Nov 20, 2018 6:05 pm

Sauniai :thumbright:
Kokie spring rate ant coilu?
Honda Crx i-VT X2
t-sport

Postby Kypcia » Wed Nov 21, 2018 12:10 am

t-sport wrote:Sauniai :thumbright:

Būsiu atviras - I have no idea! :D bet tipo... kieti. Labai.
1989 Honda Civic Si EF3
1996 Honda Civic VTi EK4

862247299
Kypcia
Dual carburettor (A92)

Postby t-sport » Wed Nov 21, 2018 8:13 am

Kypcia wrote:
t-sport wrote:Sauniai :thumbright:

Būsiu atviras - I have no idea! :D bet tipo... kieti. Labai.

:lol: supratau
Honda Crx i-VT X2
t-sport

Next

Return to Garažas