Skilties "Kiti techniniai klausimai" taisyklės

Klausimai, susiję su technika

Skilties "Kiti techniniai klausimai" taisyklės

Postby Proximer » Tue Mar 23, 2010 10:14 pm

Skiltis yra skirta temoms, susijusioms su techniniais klausimais, ir prieš tai nediskutuotos skiltyse "Dažniausios temos" ir "Modifikavimas".

Prieš pradedant kurti naują temą vartotojas privalo pasinaudoti paieška ir įsitikinti, jog ta tema diskusijų nebuvo. Jei vartotojas sukuria temą, kuria diskusija jau buvo vykusi ir / ar vyksta, naujai sukurta tema gali būti ištrinta be papildomo įspėjimo.

Kuriant naują temą, vartotojas privalo įsitikinti ar tema yra kuriama teisingoje skiltyje ir ar atitinka jos specifiką. Tema, neatitinkanti skilties specifikų, gali būti perkelta į atitinkamą skiltį be papildomo įspėjimo.
Temos pavadinimas turi būti sudaromas vienodu lengvai skaitomu ir suprantamu formatu (pvz: "Rytais sunkiai kuriasi automobilis (5 gen, D13B2)", "Nepavyksta nuimti pavarų dėžės (5 gen, D15B7" ir pan.). Temos pavadinimas, neatitinkantis šio reikalavimo gali būti pakeistas be papildomo įspėjimo.

Vartotojas, kurdamas pagrindinį temos pranešimą privalo atsižvelgti į jo supratingumą ir problemos dėstymo nuoseklumą. Aiškiai aprašyta tema paprastai slaukia kurkas daugiau atsakymų ir tikrai sritį išmanančių žmonių atsakymų.

Šioje skiltyje, kaip ir visose kitose forumo skiltyse, galioja bendros forumo taisyklės. Temos ir / ar pranešimai, neatitinkantys skilties ir / ar bendrų reikalavimų gali būti trinami be papildomo perspėjimo, o autoriai gali būti įspėti / šalinami nuo forumo.
5gen HC hb D16Z6 inside - sold
http://www.vaitas.lt
Mantelis to Proximer: "Ne nu tu paturbintas esi..."
User avatar
Proximer
Full Turbo Injection (A98)
 
Posts: 2704
Joined: Fri Mar 03, 2006 4:59 pm
Location: Vilnius

Return to Techniniai klausimai

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 2 guests