Civic duju sanaudos

Klausimai, susiję su technika

Re: Civic duju sanaudos

Postby Stas » Sun Dec 04, 2011 12:43 pm

siais laikais apsimoka det arba 1 kartos naudota, arba 4 nauja.
kadangi cvekas puikiai vaziuoja ir paprastom dujom, as sau dejausi pirma varianta, isejo su viskuo 400lt. atsipirko labai greit. reguliuotis ismokau pats, nets pats susireguliuosi geriau nei bet kokiam servise. sanaudos +1,5l nuo benzo.
galima detis ir nauja, kaina bus apie 1100lt su dokumentais, bet prasmes is ju nera, nes TA netinka pirma karta.
antros kartos (su automatiniu reguliavimu pagal liambda) kaina 1350, bet manau nelabai apsimoka, kai ketvirta karta 1700lt
Padėsiu nupirkti automobilį Vokietijoje http://24auto.lt
6gen coupe fl black
Stas
Full Turbo Injection (A98)

Postby dzimikas » Sun Dec 04, 2011 5:22 pm

Stas wrote:siais laikais apsimoka det arba 1 kartos naudota, arba 4 nauja.
kadangi cvekas puikiai vaziuoja ir paprastom dujom, as sau dejausi pirma varianta, isejo su viskuo 400lt. atsipirko labai greit. reguliuotis ismokau pats, nets pats susireguliuosi geriau nei bet kokiam servise. sanaudos +1,5l nuo benzo.
galima detis ir nauja, kaina bus apie 1100lt su dokumentais, bet prasmes is ju nera, nes TA netinka pirma karta.
antros kartos (su automatiniu reguliavimu pagal liambda) kaina 1350, bet manau nelabai apsimoka, kai ketvirta karta 1700lt

Gerai, tai kur man cia uz tuos 400lt isidet ir kaip TA vasario menesi su jom pereit?
dzimikas
carburettor (A92)

Postby Stas » Sun Dec 04, 2011 6:10 pm

dzimikas wrote:
Stas wrote:siais laikais apsimoka det arba 1 kartos naudota, arba 4 nauja.

Gerai, tai kur man cia uz tuos 400lt isidet ir kaip TA vasario menesi su jom pereit?

pereini dabar TA, susirandi iranga naudota uz 100lt ir susirandi kas tau ja istatys uz 150lt. like pinigai bus naujiem vamzdeliam ir pan.
6gen coupe fl black
Stas

Postby Likeris » Thu Dec 15, 2011 10:36 am

be komentaru, visada lietuvaiciai viska sugeba nusipirkti uz kaina pavadinimu "pigiau grybo".
Geriausia yra kalėdų seneliui... nes jis žino... kur gyvena visos blogos mergaitės...
Likeris
Mono Injection (A95)

Postby Stas » Thu Dec 15, 2011 11:38 am

o tai ka, siulai apsipirkinet kaip seime? kede uz 500lt, langus uz kelis milijonus ir t.t.???? :mrgreen: :mrgreen:
6gen coupe fl black
Stas

Postby Jegius » Thu Dec 15, 2011 11:54 am

Likeris wrote:be komentaru, visada lietuvaiciai viska sugeba nusipirkti uz kaina pavadinimu "pigiau grybo".

+
Aliuminio, nerudijančio plieno ir kt. virinimas, sekvencinės dujų įrangos montavimas. +37067817714
Jegius
Full Injection (A95)

Postby rita84 » Fri Dec 30, 2011 3:01 pm

waahhaaa, gerai ten kazkas uzvele apie maisytuvus
rita84
carburettor (A92)

Postby TadasJov » Sat Jan 07, 2012 4:18 pm

pas mane 4 kartos dujos,6gen pirkau masina jau su jom, pajutau kad pradejo per daug duju imt, galios trukt, Duju dabar gal 13- 14 ima. Nuvariau i servisa pasikonsultuot. Rezultatas toks kad, pasiule pakeisti reduktoriaus membrana, neva sake iplysus, taip pat purkstukai baigias visai, ir panasu kad filtras nebuvo keistas gyvenime, paskaiciavo man kastus:
Reduktorius 220 Lt
Purkstukai 80 Lt
Ir neva filtra pakeis uz 110 Lt
Sureguoliuos dar tipo nemokamai. Bedos ne bedos, pasirode per brangu tai uzdares kapota isvaziavau, bet esme kad tvarkyti tai vistiek reikia. Gal kas ideju turit?
TadasJov
Dual carburettor (A92)

Postby Arunce » Sat Jan 07, 2012 5:09 pm

nuvaziuok i gariunus, nueik pas zmogenus kurie uzsiema prekyba reduktoriu ir pasikonsultuok. gausi tu membranu i valias. filtra pats pasikeisi, membranas irgi gali pasikeist , nieko tenais stebuklingo. su purkstukais tai reik gumeles keist, ju irgi gal gausi pas tuos pacius .dar buna filtras paciam reduktoriuje ta prasiplausi pats be problemu :D
HCC 5gen. saled
Arunce
Dual carburettor (A92)

Postby micho » Sat Jan 07, 2012 6:42 pm

as tai prekinuosi silnamiu gatvej esancioje duju pardutouveje :) va pries kelias dienas reduktoriaus membranas persirinkau su tarpinemis, ir vel dviems metams ramu :) Gariunuose gal pigiau? Pvz: uz gumu rinkini italiskam AT reduktoriui sumokejau 60LT :/ taip is pirmo zvigsnio pasirode brangoka, bent uz tas kelias gumeles, bet gal taip ir turi buti.
lenktyninis dujotekis
micho
Full Injection (A95)

Postby svaras » Sat Jan 07, 2012 6:52 pm

sveiki gal kas žinot apie dujų sistemos registracija ?
Pas mane i honda civic 93m. gen-5. sedana. ideta paprasta dujų aparatūra, vietoj atsarginio rato.
Bėda ta kad varant tech. apžiūra man ja įrašė, ir dabar reikia suveikt jai dokumentus ir peregistruoti mašinos dokumentus kad irasytu bendzinas-dujos. gal zinot kur ?
KUR ?
KAIP ?
KIEK PINIGŲ ?
KO REIKIA ?
KIEK UŽTRUNKA ?
na aš ir patenkintas 1-kartos sistema, ryja apie 13litru. pas mane automatas
svaras
carburettor (A92)

Postby xxegidijus » Mon Jan 09, 2012 3:28 pm

svaras wrote: na aš ir patenkintas 1-kartos sistema, ryja apie 13litru. pas mane automatas

Koks variklis? :shock:
xxegidijus
Dual carburettor (A92)

Postby kiesys » Mon Jan 09, 2012 6:51 pm

13 ltr duju :mrgreen: .man trasoj 7.5 ima ir tai bambu kad daug :D gal ten 3ltr pas tave stovi is HONDA LEGEND idetas. :mrgreen:
kiesys

Postby micho » Tue Jan 10, 2012 12:14 pm

nenorit sukurt naujos temos : "dujos i VTi" :D ?
lenktyninis dujotekis
micho
Full Injection (A95)

Postby Stas » Tue Jan 10, 2012 1:12 pm

svaras wrote:sveiki gal kas žinot apie dujų sistemos registracija ?
Pas mane i honda civic 93m. gen-5. sedana. ideta paprasta dujų aparatūra, vietoj atsarginio rato.
Bėda ta kad varant tech. apžiūra man ja įrašė, ir dabar reikia suveikt jai dokumentus ir peregistruoti mašinos dokumentus kad irasytu bendzinas-dujos. gal zinot kur ?
KUR ?
KAIP ?
KIEK PINIGŲ ?
KO REIKIA ?
KIEK UŽTRUNKA ?
na aš ir patenkintas 1-kartos sistema, ryja apie 13litru. pas mane automatas

mane irgi domina registracija. jei garaze isidejei naudota iranga, tai ko reikia kad masina praeitu technikine pati? kiek zn pirma karta netinka, reikia minimum antros?
6gen coupe fl black
Stas

PreviousNext

Return to Techniniai klausimai