Skilties "Skelbimai - Automobiliai" taisyklės

Parduodami / Perkami automobiliai
Forum rules
1) Skelbimas privalo prasidėti žodžiais perku/parduodu/aukcionas.
2) "Parduodu" ir "aukcionas" pobūdžio skelbimuose kainą nurodyti būtina!

Skilties "Skelbimai - Automobiliai" taisyklės

Postby Proximer » Tue Mar 23, 2010 10:23 pm

Skiltis yra skirta pirkimo / pardavimo temoms, susijusioms su automobiliais. Jokio kito pobūdžio skelbimai šioje temoje nėra leidžiami.

Nauja tema - skelbimas skiltyje privalo prasidėti fraze (-ėmis) "Perku:" arba "Parduodu:" arba "Keiciu:". Skelbimai, neatitinkantys šio reikalavimo gali būti šalinami be papildomo įspėjimo.

Prieš pradedant kurti naują temą vartotojas privalo pasinaudoti paieška ir įsitikinti, jog ta tema diskusijų nebuvo. Jei vartotojas sukuria temą, kuria diskusija jau buvo vykusi ir / ar vyksta, naujai sukurta tema gali būti ištrinta be papildomo įspėjimo.

Kuriant naują temą, vartotojas privalo įsitikinti ar tema yra kuriama teisingoje skiltyje ir ar atitinka jos specifiką. Tema, neatitinkanti skilties specifikų, gali būti perkelta į atitinkamą skiltį be papildomo įspėjimo.
Temos pavadinimas turi būti sudaromas vienodu lengvai skaitomu ir suprantamu formatu (pvz: "Perku: HCHB 6 gen (pageidautina raudonas)", "Parduodu: HCHB 5 gen - 4000 LT"). Temos pavadinimas, neatitinkantis šio reikalavimo gali būti pakeistas be papildomo įspėjimo.

Pagrindinio pranešimo - skelbimo turinys privalo atitikti temos - skelbimo pavadinimą. Pagrindinio pranešimo - skelbimo turinyje pirkėjas / pardavėjas privalo nurodyti prekės buvimo vietą, kontaktinius duomenis ir svarbiausia - KAINĄ. Temos - skelbimai, neatitinkantys šio reikalavimo gali būti trinami be papildomo įspėjimo.

Šioje skiltyje, kaip ir visose kitose forumo skiltyse, galioja bendros forumo taisyklės. Temos ir / ar pranešimai, neatitinkantys skilties ir / ar bendrų reikalavimų gali būti trinami be papildomo perspėjimo, o autoriai gali būti įspėti / šalinami nuo forumo.
5gen HC hb D16Z6 inside - sold
http://www.vaitas.lt
Mantelis to Proximer: "Ne nu tu paturbintas esi..."
User avatar
Proximer
Full Turbo Injection (A98)
 
Posts: 2704
Joined: Fri Mar 03, 2006 4:59 pm
Location: Vilnius

Return to Automobiliai

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 3 guests