Parduočiau 6gen coupe 1998

Parduodami / Perkami automobiliai
Forum rules
1) Skelbimas privalo prasidėti žodžiais perku/parduodu/aukcionas.
2) "Parduodu" ir "aukcionas" pobūdžio skelbimuose kainą nurodyti būtina!

Parduočiau 6gen coupe 1998

Postby Arch1archer » Mon Apr 23, 2018 11:13 pm

Sveiki,

kadangi paskutiniais metais mašina daugiau stovi nei važiuoja, pradedu galvoti apie pardavimą.

Honda Civic Coupe, 1,6i, 1998, rida ~118K, tiksliai neatsimenu, kai pirkau buvo 84K, turiu kažkur dar originalų skelbimą. TA iki 2018-09. Pas mane nuo 2012, atvežta man iš Vokietijos, Lietuvoj vieno šeimininko. Matosi, kad Vokietijoj buvo daužta, neoriginalus vairuotojo sparnas, lempa, bamperis, galinis bamperis buvo dažytas. Lietuvoj buvau atbulas į kitą mašiną stuktelėjęs. Jokių rimtų gedimų ar ko nors. Viskas buvo daroma ne iš reikalo, o dėl modinimo. Kėbulas tikrai turi kosmetinių defektų šian bei ten, yra šiek tiek rūdžių, kaip civic'ui tai labai mažai. Paskutines dvi tech apžiūras praėjo be papildomų investicijų. Kas yra, viskas veikia. Gamykliškai nėra AC, bet yra 262 priekiniai stabdžiai. Tingiu plėstis, kam bus įdomu galėsiu daugiau papasakoti.

Molistas:

1. buddyclub koilai, priekiniai restauruoti (wad.lt);
2. trumpa dėžė, lygtai nuo y8;
3. 4-2-1 kolikas, didesnis išmetimas;
4. d15z6 įsiurbimo kolektorius, termo tarpinė;
5. Carbon Cobra;
6. Depo fogai;
7. Short shifteris su poly gumom;
8. Porankis;
9. Integros spoileris;
10. red-white galinės facelift lempos;
11. priekinis viršutinis strut baras.

Dar smulkių modų yra, shiftlight, tepalo sumuštinis įdėtas, yra šioks toks magelis, usdm galinis apšvietimas, pravestas laidas nuo akūmo iki bagažinės, naujas akumuliatorius. Yra nupirktas china vairas su išnešimu ir stebule. 60mm sklendė ir išorinis IACV į koliką.

Nupirkta y8 galva, 240cc purkštukai, čipuotas p28, epromas, kad pasidaryt vtec, bet taip ir nepriėjo rankos. Galima turėt vtec nepakeitus bloko ir tvarkingus popierius.

Yra ką pasitvarkyt, bet važiuot netrukdo. Daugiausiai kėbulo kosmetiniai darbai, galinę arką kur vos vos pradeda rūdys lįsti reiktų pasitvarkyti, gal karterio tarpinę pakeisti, nes rasoja, paieškojus, manau ir dar kas nors būtų, bet esminių defektų jokių nėra. Bėga truputį vanduo į bagažinę, įtariu pro spoilerį. Kam spoileris ir skylės bagažinėj nepatinka pridedu sidabrinę bagažinę be skylių dovanų!

Kas turėtų noro perimti su visais modais neardant, aš atviras PROTINGIEMS pasiūlymams, nes visi žaislai kainuoja, tiesiog tingiu leist dalim.

Jei ne, galiu parduot aprankiotą, liktų trumpa dėžė, išmetimas, sudėčiau stock amortikus su spyruoklėm, su dviem porom nevienodų ratlankių arba skardom, kainą įsivaizduoju ~1200. Pinigų verkiant nereikia ir parduot neskubu.

Image
Image
Neparduodami ratlankiai ir recaro sėdynės.
Nieko nepardavinėju atskirai, kol neparduosiu mašinos.
Vilnius

Pagrindinės rūdys:
Image
Image
Image
You're not wrong, you're just an asshole.

Without racing there is no Honda!
Arch1archer
Full Turbo Injection (A98)

Return to Automobiliai