Page 1 of 6

Parduodu : B16A2 bloko likucius + kitos smulkmenos

PostPosted: Mon Sep 08, 2014 2:56 pm
by tratalas
B16A2 keli svaistikliai, stumokliu pirstai , vandens pompa, leisgyvis storas radiatorius ir daug kitu smulkmenu bloko - tokiu kaip veleno indeklu laikikliai su varztais , veleno apsauga , ivairus varztai , tepalo paemimas pompai is karterio ir pan.... - kainos sutartines

5.5gen civic hecbeko bagazines amortizatorius (1vnt) - 3 Eur
variklio apatine apsauga nuo 5gen sedano - 15 EUR
plastmasine dalis, dedama vietoj kondicionieriaus peciuko 5gen - 3 EUR
farkopas (turbut , kad neoriginalus :D bet nuimtas nuo 5gen civic ir su originalia fyske i laidyna ) - 10 EUR
veidrodelis 5gen sedano elektrinis vairuotojo puses - skiles stikliukas, veikiantis - 3 EUR

naujos neispakuotos TRW geru stabdymo savybiu priekines kalades ( 1-komplektas , nuo 5gen , bet manau tinka ir 6gen ) - 25 EUR
2vnt zapaskes 4x100 R14 185/65 - po 10 EUR

del kainu galima deretis

Rasykit PM
vilnius

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius

PostPosted: Wed Jun 10, 2015 2:04 pm
by tratalas
:arrow:

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius

PostPosted: Fri Jun 26, 2015 5:33 pm
by tratalas
:arrow:

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius

PostPosted: Sun Jul 12, 2015 1:30 pm
by tratalas
:arrow:

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius

PostPosted: Fri Aug 07, 2015 12:11 pm
by tratalas
:arrow:

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius + kitos smulkmenos

PostPosted: Sat Sep 05, 2015 3:25 pm
by tratalas
:arrow:

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius + kitos smulkmenos

PostPosted: Sat Oct 03, 2015 12:11 pm
by tratalas
:arrow:

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius + kitos smulkmenos

PostPosted: Wed Oct 28, 2015 8:58 pm
by tratalas
:arrow:

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius + kitos smulkmenos

PostPosted: Sat Nov 28, 2015 3:54 pm
by tratalas
:arrow:

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius + kitos smulkmenos

PostPosted: Fri Dec 04, 2015 7:04 pm
by tratalas
:arrow:

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius + kitos smulkmenos

PostPosted: Sat Dec 19, 2015 1:11 pm
by tratalas
:arrow:

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius + kitos smulkmenos

PostPosted: Fri Dec 25, 2015 12:20 pm
by tratalas
:arrow:

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius + kitos smulkmenos

PostPosted: Wed Jan 20, 2016 4:56 pm
by tratalas
:arrow:

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius + kitos smulkmenos

PostPosted: Tue Feb 09, 2016 6:46 pm
by tratalas
:arrow:

Re: Parduodu : B16A2 bloko likucius + kitos smulkmenos

PostPosted: Mon Feb 29, 2016 9:09 pm
by tratalas
:arrow: