Skilties "Skelbimai - Kita" taisyklės

Audio aparatūra, paslaugos ir t.t. kas susiję su auto.
Forum rules
1) Skelbimas privalo prasidėti žodžiais perku/parduodu/aukcionas.
2) "Parduodu" ir "aukcionas" pobūdžio skelbimuose kainą nurodyti būtina!
3) Prekės turi tiesiogiai sietis su automobiliais.

Skilties "Skelbimai - Kita" taisyklės

Postby Proximer » Tue Mar 23, 2010 10:26 pm

Skiltis yra skirta pirkimo / pardavimo temoms, susijusioms su automobiliais. Vartotojai privalo gerbti kitų vartotojų interesus ir nepiktnaudžiauti šia skiltimi. Buitinės technikos ar panašių daiktų pardavinėti negalima. Nepagrįsta tema - skelbimas gali būti trinama be papildomo įspėjimo.

Nauja tema - skelbimas skiltyje privalo prasidėti fraze (-ėmis) "Perku:" arba "Parduodu:" arba "Keiciu:". Skelbimai, neatitinkantys šio reikalavimo gali būti šalinami be papildomo įspėjimo.

Kuriant naują temą, vartotojas privalo įsitikinti ar tema yra kuriama teisingoje skiltyje ir ar atitinka jos specifiką. Tema, neatitinkanti skilties specifikų, gali būti perkelta į atitinkamą skiltį be papildomo įspėjimo.
Temos pavadinimas turi būti sudaromas vienodu lengvai skaitomu ir suprantamu formatu (pvz: "Perku: Calrion auto magnetola (iki 500 LT)", "Parduodu: Navigacija TomTom"). Temos pavadinimas, neatitinkantis šio reikalavimo gali būti pakeistas be papildomo įspėjimo.

Pagrindinio pranešimo - skelbimo turinys privalo atitikti temos - skelbimo pavadinimą. Pagrindinio pranešimo - skelbimo turinyje pirkėjas / pardavėjas privalo nurodyti prekės buvimo vietą, kontaktinius duomenis ir svarbiausia - KAINĄ. Temos - skelbimai, neatitinkantys šio reikalavimo gali būti trinami be papildomo įspėjimo.

Skelbimai su siūlomomis paslaugomis (tokie kaip "signalizacijų montavimas" ar panašūs) bus trinami. Paslaugas siūlantiems vartotojams yra sukurta atskira tema - Forumieciai prekiu ir paslaugu rinkoje kur jie gali pasiskelbti.

Šioje skiltyje, kaip ir visose kitose forumo skiltyse, galioja bendros forumo taisyklės. Temos ir / ar pranešimai, neatitinkantys skilties ir / ar bendrų reikalavimų gali būti trinami be papildomo perspėjimo, o autoriai gali būti įspėti / šalinami nuo forumo.

Vartotojas parduodantis/perkantis kelis daiktus gali sukurti iki trijų temų šioje skiltyje. Taip sutaupysime vietos forume ir leisime puslapyje matyti daugiau skelbimu.
5gen HC hb D16Z6 inside - sold
http://www.vaitas.lt
Mantelis to Proximer: "Ne nu tu paturbintas esi..."
User avatar
Proximer
Full Turbo Injection (A98)
 
Posts: 2704
Joined: Fri Mar 03, 2006 4:59 pm
Location: Vilnius

Return to Kita

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron