Honda Civic 5.5gen VTi [Sigis]

Garažai verti VIP statuso - įdomus ir nuodugnus daromų darbų aprašymas su nuotraukomis.

Re: Honda Civic 5.5gen VTi [Sigis]

Postby Saimas » Thu Mar 10, 2016 1:11 am

aisku kaip ir sake varza pasimatuok dezutes ir viskas, nieko ten joje nera, varzos ir tiek :)
Saimas
Full Injection (A95)

Postby SliBiS » Wed Mar 16, 2016 10:04 pm

Šiandien praėjau per viską su multimetru ir pasistojo keli klausimai.

Kadangi kieme yra 6gen, tai buvo paprasta viską palyginti ir sužiūrėti, kas skiriasi.

Pirmas reikalas, kurį patikrinau, tai varžų blokelis. Vienas laidas IN, kiti 4 - OUT. Tai varža tarp vieno laido IN ir kiekvieno laido OUT yra ~5.8 omh. Čia normalu? Nes purkštukų varža yra ~2.1 omh.

O dbr įdomioji dalis.
Ant 6gen, įjungus degimą ir patikrinus purkštuko fyškę, rodo ~11.2 ohm. Tai kaip ir viskas normalu, nes panašiai tiek rodo ir patys 6gen purkštukai. Pas mane, patikrinus purkštuko fyškės varžą, rodo 1. Tai yra, nerodo nieko :scratch: Jokios varžos nėra.

Toliau. Ant 6gen, įjungus degimą ir patikrinus purkštukų įtampą, abu kontaktai rodo ~12V. Jei vieną galą multimetro laikau prie minuso, tai abu fyškės kontakai rodo ~12V. Pas mane, ant mano motoro, įjungus degimą, rodo tik vieną pliusą, kurį ir priklauso. Ar nepriklauso??? :?

Laukiu jūsų minčių...
Last edited by SliBiS on Thu Mar 17, 2016 8:53 am, edited 1 time in total.
SliBiS
Full Turbo Injection (A98)

Postby Saimas » Thu Mar 17, 2016 2:05 am

jei purkrtuko varza matuojant rodo begalybe tai jis sudeges greiciausiai arba kazka ne taip matuoji. i purkstukus turi ateit nuo degimo pastovus pliusas o valdymo impulsai sukant starteriu ar dirbant varikliui per minusa :)
Saimas
Full Injection (A95)

Postby SliBiS » Thu Mar 17, 2016 8:56 am

Saimas wrote:jei purkrtuko varza matuojant rodo begalybe tai jis sudeges greiciausiai arba kazka ne taip matuoji. i purkstukus turi ateit nuo degimo pastovus pliusas o valdymo impulsai sukant starteriu ar dirbant varikliui per minusa :)

Ne, blogai buvau parašęs, pataisiau :) Ne purkštukas rodo 1, bet purkštuko fyškė. Visai nerodo varžos, o ant 6gen ją rodo.
Ant 6gen įjungus degimą į abu kontaktus ateina pliusas. Nors nesuprantu, kaip tai įmanoma... Kur tada minusas, kuris valdo purkštukus impulsais?
SliBiS

Postby cip0linas » Thu Mar 09, 2017 12:44 pm

pagaliau baigiau skaityti tavo sita raidziu kratalyne :D tikrai idomus projektas, bet niekaip nesuprantu is kur tu tos kantrybes gauti prie to motoro :D
JDM = Juodųjų dūmų mylėtojai
4 wheels moves body - 2 wheels moves soul
cip0linas

Previous

Return to VIP Garažas